Ona stoi tu gdzie jest zaznaczona pinezka ? Kolo tej nieczynnej stacji ?
@Krzysztof96095: podjezdza do cieżarowki ?
@Lukassss: Bułgarki bo Polek nie ma cennik 70 lód 100 seks 150 komplet
@Grzegorzsss: dziś jestes w stanie ją przywieźć ?
Można się skontaktować jakoś z sympatyczną panią
Można się jakoś skontaktować z sympatyczną panią
Stoją jeszcze teraz?
@Dejw888: groba czarna to myszka
Wera będziesz w sobote
@ZdrowyChlop: ona ma bardzo dobrą dupę. Pewnie ze sie wypnie pod drzewem i chwila moment i spust. Co bedzie brać do dzioba jak ma takie dupsko!
@JohnnyJohnny: która to bo ostatnio tam 3 stały
@Job: gdzie i kiedy można cię złapać
@nowy77: ta rakieta była fajna jak zaczynała. Czarna, młoda zgrabna. Teraz zmanierowała się. Wezmie na chwilę a potem beż pojęcia macha łapą i coś klnie pod nosem po swojemu. Po pewnym czasie poprostu odchodzi. Nie polecam
Witam jutro jestem od 11:30 do 16:00 i przypominam że w piątek mnie nie ma
@Tanka: kiedy będziesz?
@Tanka: podaj namiar, kiedy będziesz
@Kiciayuume123: ok
@czarodziej: ;) tak
@czarodziej: ;)
Siema. Ja nowy w tych stronach. Moze ktos jaszczurke i okularnice z wygladu opisac? Dzisiaj tamtedy przejezdzalem to stalo ich kilka. Jedna troche ciemniejszej karnacji, polecacie? 😇 Pozdro szwagry 😉
Ja tydzień temu spotkałem koło szlabanu przy hotelu co za 50 chciała loda zrobić ale odmówiłem potem już jej nie było
Kojarzy ktoś ? Ciemne włosy trochę przy kości
Nicola. Ewka obsługuje też kobiety nawet bym powiedział ze więcej ma kobiet niż mezczyzn
Chętny ktoś dziś na 2 baty załadować?
obciagnie ktoś dzisiaj?
Jakaś chętna dzisiaj?
@Tito123: widziałem ją wczoraj o 20:20
Czwartek 7.00 rano, ktoś chętny dać possać ?
Princessa z łuku drogi marudzi trochę, ale dupczy się niesamowicie.
Niedługo tam będę, ktoś da do buzi?
W którym dokładnie miejscu kręci się ta czarnulka
Panowie niestety na stałe wyniosłam się do Szczecinka z zawiści kogoś że stoję na stacji więc nie pytajcie mnie czy jestem na stacji bo już tam mnie nie będzie zapraszam na lokal szczecinek
Ta z długimi włosami bardzo dobrze robi gałę. Mruczy jak kotka, polecam. Warto.
Jedna tam tylko stoi
Byłem w poniedziałek mówiła że na 3 dni wyjeżdża czy to prawda nie wiem tak mowila
@MarBusik: nie. Będę za tydzień w srode.
W sobote i niedzielę jestem na dk50 Mińsk Mazowiecki- Kołbiel od 10 do 15
@Piecka12: pewnie, jak by inaczej 😋
@Werrrraaara: jutro na parkingu będziesz?
Ktoś sprawdzał blondynę, co ostatnio stoi po srodku lasu? Naprzeciwko stała ostatnio jakaś mała czarna, pierwszy raz widziałem... ale stały i pierdoliły we dwie przez 40 minut na siedząco.
@Borewic: Ona ma różne fazy... kiedyś podjechałem to odparła, że nie robi loda. Tydzień później podjechałem to robiła. Ot, baba... :D
@waginiarz: Ostatnio ruda była jedyna od 9, wiekszość od 10, pełen skład od 11
Jak wygląda?
@nowy77: Mówisz o Dessi z długim czarnym włosem, od miesięcy najładniejsza na trasie, serwis tez dobry.
witam , ma ktoś namiar do blondyny z autem ?
Niestety nie ma nic no chyba że się ukrywa😜
Gdzie stoi jakaś
Jesteś jutro?
Cześć, będziesz jutro?
@Lolo123456: kawał baby
@nowy77: ta rakieta to czasem nie stoi po lewej stronie jadąc do Nadarzyna? Taka młoda czarna z tatuażem na udzie? 3/4 zjazd po prawej to nie Dessi? Czy następny za nią?
Znajdę w okolicy jakąś panią?