Same stare i brzydkie i hi.... Ubrane strasznie hi....
@Pssst: podaj kontakt, chętnie Cię odwiedzę jutro
@Werrrraaara: jesteś na parkingu?
Łoł byłem wczoraj na trasie,a nie odwiedzałem miejscówki już dłuższy czas naliczyłem chyba z 8 dziewczyn i do tego dosyć niezłe suczki ja skusiłem się na tą małą co stoi na zakręcie z tą drugą czarną z dużymi cyckami ogólnie dosyć młoda twierdzi że Ukraina ceny standard [nr]Ale na minus to że mają straszny syf na miejscówce kondonów to po kolana ,bariera z lateksu że żaden kleszcz się nie przedrze🤣🤣🤣
@MartaCzarna12345: jesteś przy rondzie czy restauracji ?
@jenci: cześć będziesz w sobotę???
Jest może dziś ta z niebieskiego peugota
@Grzegorzsss: jaka cena i za ile mógł byś byc
Czy jest gwiazda w taki upał?
Byłem u Bulsoga stara qygląda ja 50 lat ale jest uparta jak osioł dużo gryzie zapłaciłem 3000 za noc pierwszy i ostatni raz , nie polecam jej nikomu bo strasznie śmierdzi , nie warto dawać na nią pieniędzy, uprawiałem seks bez prezerwatywy i doszwdłem w niej bo się można od niej czymś zarazić
Cipy im się ugotowały
Tam jest jakaś nowa znowu czy jak to wygląda
Czy ma ktoś telefon do Jagody ?
To tylko jedna Ruda wszystkich obsluguje czy są jeszcze inne? pzdr
Panowie są jakieś dziewczyny dziś ?
Kto chciałby podjechać do emili albo angeli w niedziele zeby ją wziąć we 2?
@Szarik7: julia ostatnio zmieniła dpodnie aż była w czerwonych a tal w panterke obrzydliwą.
Chuda jest jak szpilka i tylko to zachęca.
I rozpi..dzi rozkrok. Ale z nią nie ma sensu ani nic w rękawiczkach ręką robi ale na pewno nie loda. Za którego się płaci.
Stoi na dk22 z paroma karakanamina pozostaly szrot (kaska okularnica jaszczurka bułgarska Kasia Cichopek miło na rebowo i czasem blondynkanpon40 zrobionannanczarnobz plaska dużą albo brunetka przefsrbionanna blond na trasę na mysliborz.. wieczorami jak tam już nie ma ruchu to wystaja na myśliborskiej- okularnica jaszczurka z siostrą karakanem - tak ja nazywam iczasem gruba olka polka albo przy orlenie taka czarną jak noc niska tęga czarnula bułgarska chyba że 40lat.
Młode fajne staly kiedyś bulgaretty.neli nie neli, na mysliborz pierwsza zaliczałem.w Białej sukience była ładniutka później na myśliborskiej małą Bułgarię 20latke od tyłu na zewnątrz nansiedzeniun pasazera.
Pozniej rakietę blond na mysliborz co jej cipke położyłem taka była.jak. z pornola laska.
Inna blond mi za darmo dała.taka była nacpananze zapomniała wziąć pieniędzy. Jej miną przybodjezdzaniu bezcenna. Fajna po.30 malutką na koniec je..Lem na samym końcu stała naciągana ale jak więcej zapłaciłeś i o na hotel namawiała i dłużej trwało pół godziny i powoli. Ta była najlepsza w ost okresie z 3 lata temu. Do tej pory tam nic wartrgo uwagi nie ma niestety.
@Kam88: takie pytanie apropo jej to gdzie się z nią jeździ? Bo tam w lesie to przypał w chuj
Monika już jest na miejscu
@mailnaspam: wpis jest z 2018 gamoniu
Jest dziś? Poruchałbym na szybko Moniczke
Ola jesteś dzisiaj dostępna, bo by się pobawił
Będę od około 12:00 do 16:00
Witam panowie będę miała lekcje opóźnienie będę około 12:00
@Pirrat1981: Ola już się robi jak widmo wszyscy mówią a nikt nie widział 🤣 jakby jej zależało to by napisała gdzie stoi
@Wojtasssssss: daj znać czy będzie Majka
Jest Anka
Pany jest tam coś w pobliżu ? Warto jechać czy nie
Ola gdzie stoisz, daj znaka bo jajak pełne
Nie wiem jak na imię ale ta dojrzała ma cudne nogi. Reszta też niczego sobie
Można bez gumy
@Bamber556: Zośki to nie ma już ponad rok
Jaki jest cennik
Jest blondyna teraz
@Duzyyton: omijać
Jest tam jakaś dzisiaj?
Była tam jeszcze widziana?
Siema jak tam obsada na parkingu ta Ukrainka z pod wiaty jest może.
Stara dobra
Jest dzisiaj Bułgaria na wysokich szpilkach bez auta ,nie wiem czy to ta sama ale bruzdy na policzkach i kręcone włosy
Czy ktoś tu dzisiaj obciąga?
Kolejny farmazon wstawił miejsce w którym nie ma dzikiej zwierzyny.
Prostytutki Laura I ta chudzinka na miejscu
Dajcie czy dzisiaj są dziewczyny i czy wśród nich jest Majka. Mam daleko i nie wiem czy jechać.
@Pipkarz: wczoraj mnie nie bylo
@Grzegorzsss: a dzisiaj dało radę by się spotkać ??
@Lesnyjebak56a: jestem po za zasięgiem 🤣 w kraju bede 27 czerwca od 10 do 15 w rejonie dk50 Mińsk Mazowiecki-Kołbiel (500 m za parkingem Tirest po prawej stronie w kierunku Kołbieli)
Ps proszę przeczytaj ze zrozumieniem!
@Daro666: jo 🤣🤣 datę i godzinę 🤣
@Mariusz1990: około 40 szczupła
Wszystko co tam stoi teraz omijać ani to wyglądu z bliska ani umiejętności a o zaangażowaniu niespomne , daj kase i najlepiej jeć sobie już🙃