Mapa tirówek - zobacz gdzie stoją!

Na stronie zbieramy informacje o miejscach postoju tirówek, jagodzianek, leśnych ssaków.

Dołącz do nas i twórz największą mapę prostytutek w Polsce!

Użyj menu, aby wybrać województwo i miasto.

Zobacz najlepsze komentarze Dodaj miejsce
 Ostatnio dodane miejsca
Miasto Lokalizacja Komentarz Utworzone
Rybnik Gotartowice wczoraj 22:06
Opole W drodze na Kluczbork za zajazdem 20/6/2026 12:03
Gliwice Mop rachowice 18/6/2026 08:01 10/6/2026 07:19
Jabłonna Olszewnica nowa 10/6/2026 15:14 8/6/2026 14:46
Bydgoszcz Strzyżowa 3.7 wczoraj 07:55 8/6/2026 12:19
 Ostatnie komentarze
Góra Kalwaria - Ul.Grójecka
Ruchaacz123
0

@kody: Miejsce niby spoko ale trzeba być na oriencie bo tam chyba sporo terenów prywatnych, jak byłem ostatnim razem kiedy stały tam jeszcze jakieś panny to przyciąłem w trakcie loda, że jakiś chujek zza drzewa nas obczajal w trakcie akcji. Jak zobaczył, że go zobaczyłem i wyszedłem z auta to momentalnie się rozpłynął, typ na pewno dobrze po 50 xd

Gorzów Wielkopolski - Myśliborska-Małyszyn
TheSonsd
0

@Jelcz: tak jak mówisz. Pamiętam jak Julka pierwsze dni była na dk22. Wsiadła do auta odjebana jak suka umalowana. Latex zdjęła z siebie górę rozebrała i naga robiła mi lodzika bez kalosza z lizaniem jaj. Za 50 zł pamiętam jak dzisiaj. Po godzinie podjechałem pokazałem 100 zł i 10 euro. Wskoczyła do auta pojechaliśmy głęboko w las. Zrobiła pałę, i dała się nagrać na koniec połknęła. Oj miałem z nią kilka dobrych akcji. Lizala mi dupe, pakowałem ją w tyłek, z kumplem na dwa widdle. Z miesiąc ją męczyłem aż jej coś odbiło i jest żenada. Ona ma coś z garem plus Andrzej musi być. Pamiętasz Ewelinę ? Wiem jak się nazywała skryci jej pseudo robocze. Zajdbista dupka, za kasę robiła wszystko. Kiedyś dwie nocki u niej spędziłem. Jedna za kasę druga za frajer, sama do mnie przyjechała ;) A teraz to na starej 3 nie ma komu konia zwalić. Okularnica też zrobiła się wredna i zmanierowana. Jaszczurka robi bez kalosza każdemu i jej unikam. Ta czarna Bułgarka też na początku była fajna jak nic nie mówiła po polsku. Ale później jej odjebalo. Ta stara prukwa na Rębowo to już chyba wujtowa została przez zasiedzenie. One nie są warte tych cen. 50 zł to max za loda.

Zaloguj / zarejestruj