@TaxiruchacZ: parking bazaru smyczkowa
@ssanie: o gdzie podjechać ?
@ssanie: Ale jesteś kobietą ?
@TaxiruchacZ: moge byc
@ssanie: jesteś jeszcze ?
@Audiczka: Będziesz dziś?
Ktoś ma ochotę wystawić do ssania? Zapraszam teraz na parking jestem do 2:30
Wiecie czy Natalka jutro będzie? Chciałbym podjechać a mam kawałek
Jakiś trans może?
@66Dawid: nie stoję już na parkingu bo komuś przeszkadzałem pisałem już o tym przyjmuje na mieszkaniu
@Mateeohh: dzisiaj gdzie koło 11:00 widziałem pierwszy raz. Akurat jechałem ciężarówką i nie mogłem zajechać.
czy ktoś ru jeszcze działa?
Ktoś korzystał? Dobrze obciąga?
@Dave2002: priv
@kody: Miejsce niby spoko ale trzeba być na oriencie bo tam chyba sporo terenów prywatnych, jak byłem ostatnim razem kiedy stały tam jeszcze jakieś panny to przyciąłem w trakcie loda, że jakiś chujek zza drzewa nas obczajal w trakcie akcji. Jak zobaczył, że go zobaczyłem i wyszedłem z auta to momentalnie się rozpłynął, typ na pewno dobrze po 50 xd
@Olosek: Cale auto trzepali? W jakim w sumie celu? W tym kraju wszystko już jest pojebane, nawet na spokojnie na pannę przy drodze nie można sobie skoczyć bo te pedały krążą xd
Witam czy ktoś tam stoi chodzi mi o jutro
Mam do odstąpienia nowe zapakowane stringi męskie rozmiar s typ sznurek lub tomhi bardzo głęboko wykrojone, jutro będę, 50zl sztuka lub z prezentacją na mnie 80
@bimbambom123: jest na miejscu chodzi
Będzie jakaś stała jutro
@On16: ja jestem chetny :)
@Moderatoor: już bez
@bimbambom123: priv
@Picasco: możliwe, a co jest ?
Jest tam ktoś dziś?
@Pssst: w którym dokładnie miejscu Ciebie znaleźć?
@Przejazdem_bylem: to ta stara raszpla z leśniczówki z peruką na glowie
Byłem na parkingu między 19:30 a 20
Nikogo nie było
@bimbambom123: Czołem wybierasz się do Nie
@mlodydriverr: Nie znam tej Julki. Wiem, że wiele osób się nią tu zachwyca ale nigdy nie miałem okazji zobaczyć co to za gwiazda 🤷😁
@sexuslugi77: masz auto do akcji ?
Bedzie jutro ewa od której do której
Jaki cennik?
Przepraszam że słaba ze mnie sprzątaczka i pani domu oraz niezrównoważona psychicznie że takie ceny wywaliłam chociaż umiem dobrze loda zrobić i mam syty tyłek uff
@tragarz: tak. Tylko ta jedna
@Jelcz: tak jak mówisz. Pamiętam jak Julka pierwsze dni była na dk22. Wsiadła do auta odjebana jak suka umalowana. Latex zdjęła z siebie górę rozebrała i naga robiła mi lodzika bez kalosza z lizaniem jaj. Za 50 zł pamiętam jak dzisiaj. Po godzinie podjechałem pokazałem 100 zł i 10 euro. Wskoczyła do auta pojechaliśmy głęboko w las. Zrobiła pałę, i dała się nagrać na koniec połknęła. Oj miałem z nią kilka dobrych akcji. Lizala mi dupe, pakowałem ją w tyłek, z kumplem na dwa widdle. Z miesiąc ją męczyłem aż jej coś odbiło i jest żenada. Ona ma coś z garem plus Andrzej musi być.
Pamiętasz Ewelinę ? Wiem jak się nazywała skryci jej pseudo robocze. Zajdbista dupka, za kasę robiła wszystko. Kiedyś dwie nocki u niej spędziłem. Jedna za kasę druga za frajer, sama do mnie przyjechała ;)
A teraz to na starej 3 nie ma komu konia zwalić. Okularnica też zrobiła się wredna i zmanierowana.
Jaszczurka robi bez kalosza każdemu i jej unikam. Ta czarna Bułgarka też na początku była fajna jak nic nie mówiła po polsku. Ale później jej odjebalo. Ta stara prukwa na Rębowo to już chyba wujtowa została przez zasiedzenie.
One nie są warte tych cen. 50 zł to max za loda.
@HFUHIH: nie
@Raven699: ostatnio była. Bywa prawie codziennie od około 12 do 16-17
Są teraz jakieś koleżanki?
którą polecacie jeśli chodzi o sex ?
Stoi ta małolata dziś 17 jeszcze była
@Raven699: nikt nie chce się podzielić z nami tą informacją 😂
Pany dajcie znać czy w ostatnich dniach stała Julka. Planuje wybrać sie do niej niedługo na kilka anali ale nie wiem czy dalej regularnie stoi :d
Jutro jestem 10-17
Jakiś kontakt
@Lena1979: jesteś dziś
@SonyListon: nie o tej czarnej w różowym stroju.
Hej lena jutro jesteś dostępna
Siema szwagry ma ktoś może kontakt do tej względnie młodej co stoi?
@Kitchen: Przejeżdżałem przed chwilą i policja stała koło baru to nawet nie wjezdzalem
Hejka jutro bede u siebie na miejscu od 10 do 15
(5m od drogi pod zielonym parasolem ,500 m za parkingiem Tirest po prawej stronie w kierunku Kołbieli) Milego dnia 🌞