Chętny ktoś dziś na 2 baty załadować?
obciagnie ktoś dzisiaj?
Jakaś chętna dzisiaj?
@Tito123: widziałem ją wczoraj o 20:20
Czwartek 7.00 rano, ktoś chętny dać possać ?
Princessa z łuku drogi marudzi trochę, ale dupczy się niesamowicie.
Niedługo tam będę, ktoś da do buzi?
W którym dokładnie miejscu kręci się ta czarnulka
Panowie niestety na stałe wyniosłam się do Szczecinka z zawiści kogoś że stoję na stacji więc nie pytajcie mnie czy jestem na stacji bo już tam mnie nie będzie zapraszam na lokal szczecinek
Ta z długimi włosami bardzo dobrze robi gałę. Mruczy jak kotka, polecam. Warto.
Jedna tam tylko stoi
Byłem w poniedziałek mówiła że na 3 dni wyjeżdża czy to prawda nie wiem tak mowila
@MarBusik: nie. Będę za tydzień w srode.
W sobote i niedzielę jestem na dk50 Mińsk Mazowiecki- Kołbiel od 10 do 15
@Piecka12: pewnie, jak by inaczej 😋
@Werrrraaara: jutro na parkingu będziesz?
Ktoś sprawdzał blondynę, co ostatnio stoi po srodku lasu? Naprzeciwko stała ostatnio jakaś mała czarna, pierwszy raz widziałem... ale stały i pierdoliły we dwie przez 40 minut na siedząco.
@Borewic: Ona ma różne fazy... kiedyś podjechałem to odparła, że nie robi loda. Tydzień później podjechałem to robiła. Ot, baba... :D
@waginiarz: Ostatnio ruda była jedyna od 9, wiekszość od 10, pełen skład od 11
Jak wygląda?
@nowy77: Mówisz o Dessi z długim czarnym włosem, od miesięcy najładniejsza na trasie, serwis tez dobry.
witam , ma ktoś namiar do blondyny z autem ?
Niestety nie ma nic no chyba że się ukrywa😜
Gdzie stoi jakaś
Jesteś jutro?
Cześć, będziesz jutro?
@Lolo123456: kawał baby
@nowy77: ta rakieta to czasem nie stoi po lewej stronie jadąc do Nadarzyna? Taka młoda czarna z tatuażem na udzie? 3/4 zjazd po prawej to nie Dessi? Czy następny za nią?
Znajdę w okolicy jakąś panią?
@Pers: Jeżeli chodzi o ten zjazd po prawej stronie za zakrętem, jadąc od strony Rawicza, to tam kamera była już wcześniej. Pamiętam jak w 2022r stała Tania z ładną koleżanką i już wtedy była afera, bo akurat była tam wycinka drzew i straż leśna polowała na złodziei.
Stoi ktoś dzisiaj ?
Stoi coś dzisiaj ?
Ladna ona jest? Oposze ktoa figure ?
Ktoś 18-19
Ktoś dzisiaj 18-19 bede
@Kojot156: tak
O nią . No zawsze fajnie ubrana że aż kusilo
@Gawaco1977: w jakim wieku
@sexuslugi77: Dziś będziesz ?
@Olenka: proponuje dogadać temat na ten gangbang 😈
Jaki cennik mają ?
@Someonegay: będę 16.30
Jakiś facet chętny na loda ?
Witam był ktoś dzisiaj? Albo chociaż ja widział?
@Dejw888: ona nie stoi przy ulicy ma swoje życie ale jak napiszesz na sygnale to da się z nią spotkać i powiem ci że jest o wiele lepiej
@Anetka: może po drodze do Koszalina się spotkamy np płoty
@Haha a stoi jeszcze ta czarna bo jej trafić nie mogę
Wiadomo do której stoi?
Siema Szwagry wiecie może jaki cennik mają?
@Alasz: bez gumy to bym nasrać na nią nie chciał
Za komplet 200 ....
@Kamciu40: ostatnio się widziałem z Ola jest w stu procentach naprawdę warto podjechać ale kontakt tylko przez signala https://[adres]XE_syE_LWcOifu895vPn2ajh8p9g_37E0gabniyPWCqMiWD-0BMzoGPj2HgBh7X