Obwodnica Bydgoszczy DK 10
Uwaga na pati - ściemnia klientów. Pisze z nicków Patrycjamrocza, Audi, Dominator, adrian, natan, alex
Uwaga na pati - ściemnia klientów. Pisze z nicków Patrycjamrocza, Audi, Dominator, adrian, natan, alex
Dziekuje roberto
Roberto gdzie szukac tego parkingu lesnego to jest ten przy toruniu?
Ona stoi przy szosie ale ma taki ruch ze wsiada z auta do auta wiec trzeba wjechac i czekac w kolejce
Jak wyglada sprawa z tym parkinkiem lesnym? Panna stoi przy szosie, czy trzeba zajechac glebiej na sam parking?
Ppotwierdzam ponizszy wpis kolegi PMPlaska to Anita pierdoli sie mga dobrze laske ciagnie perfekcyjnie
XXL A nie wolisz buta na twarz?? :-)
A jak wygląda sprawa z mandatami? Są kamery w lesie? Miejscówki są bezpieczne?
Szkoda to może chociaż kupa na buzie
A na ktorym km jest ten parking lesny
Aniata to blondynka z parkingu lesnego. Najlepsza na tej trasie. Stoi 10-17. Za czlonka lapie juz drodze na miejscowe. Rozbiera sie do naga. Cipka wygolona oczywiscie. Mozna dotykac cale cialo a calowac piersi i szyje. W seksie jeczy, widac ze to lubi i sie mega stara by bylo facetowi dobrze. Jak sie powie by zwolnila lun na chwile przestala to nie ma u niej problemu. Facet decyduje kiedy ma skonczyc. Ja mam zawsze z nia dwie pozycje ale pewnie mozna wiecej. Na jezdzca ma idealne wyczucie czlonka i wie ile sie podniesc by nie wypadl, a nastepnie opada mocno by caly wszedl w nia. Ja zazwyczaj koncze lezac na niej. Laske robi bardzo dobrze, nie spieszy sie, jak sie powie to zwalnia by nie konczyc za szybko. Nie bierze moze do konca ale sporo napewno jest w jej gardle. Malo raczek uzywa do laski lub wcale. Zawsze ja wtbieram hak jest na 10-tce bo jest rewelacyjna, mila, rozmowna i do tego ladna.
Lisi ogon stacja Sajdak ktoś coś podpowie kto tam przyjmuje
Witam co sądzicie o blondynie chyba Anita
Duszki lubią wiedzieć takie rzeczy. Zwyczajnie ciekawi mnie czy imię, którym się posługujesz jest tylko pseudonimem ;-)
Duszek skad to pytanie??
Marlena, a to jest Twoje prawdziwe imię czy może masz inne np. Kasandra?
Michu zazwyczaj normalnie od 12... Postaram sie....
w sb o ktorej marlenka zaczynasz ? :) postarasz sie ? :)
Michu ok ;-)
zależy od dnia ? :) myse Marlenka ze sie dogadamy :) to przyjade tak zebym był pierwszy zebyś wymęczona nie była to chociaz troszkę głeboko sie postarasz :)
Michu szczerze zalezy od dnia...
a głęboki ?:) to przyjade za tydzien wsb jak wróce do kraju :)
Michu w gumce :-)
Mewiarz samochody. Bydgoszcz, okolice Bydgoszczy, Torun czy okolice Torunia?
lodzik bez gumki tez wchodzi w gre ?:) jak bym dopłacił ? :)
Pstrokaty, to ni jaki, kolorowy, uściślając szaro-srebrny, nie różowy:-)
Michu bedziemy :-) oczywiscie ze jest
za tydzien w sb będziesz ? to przyjade w koncu :P bo krecisz i nęcisz aż ciarki przechodza :P musze przyjechac :) jest gdzie zajechać osobówka ? :)
Michu niestety nie...
Marlenka :P nooo :P
Mewiarz z cukrem. Co znaczy pstrokaty?? Lecisz w chuja...