Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Wyczarowanydt
-1

Chętny ktoś na spotkanie. Ja 25 lat uni. Oral/anal. Kontakt na [adres]ie wyczarowanydt. Mobilny/dyskrecja.

 
Afafaf213777
+1

@Arex83: ona zmienia spot w zależności od błota w lesie. Generalnie zwykle jest w promieniu 2-3 km od tej krzyżówki

 
Mwt
0

Cała trasa dzisiaj obstawiona przez Policję. Wjeżdżali nawet w leśne miejscówki. Na końcu trasy stanęli przy jednej pani ( przy lotosie ) ..

 
XxduzykutasXx
+1

Czarna z Hyundai najlepsza, stoi na miejscu czerwonowłosej. Jak ona ciągnie pale to masakra, jęczy jak w pornosie, dobrze nie zrobiła a już sama domagała żebym ja zerznal, teraz ja rucham reguralnie, dobry milf w chuj, jak wsiada to aż jej z cipy na miejscu kapie, Dobrze że majtek nie nosi, od razu guma mini do góry i jebie po same kule. Jutro jadę, kupiłem sobie tabsy, i będę ją jebał na pace busa aż będzie prosić o koniec, moja jakby się tak jebała jak ona to bym nie musiał jeździć żeby ją wyjebac jak szmatę, rozłoży nogi i rucham jak kłodę jeszcze sobie usta przymyka byleby odgłosu nie wydać

 
XxduzykutasXx
+1

A reszta na trasie to lipa, blondyna na krzyżówce średnio ciągnie, ruchanie jak ruchanie, wyjebalem i tyle. Czarna obok niej, nie ruchalem, wyruchalem jej tylko gardło do końca i kurwę zostawiłem na miejscowce, głębokie gardło i facefuckong ok można na kurwie się wyżyć, nawet nic nie powie. Pani grubsza kolczykiem, byłem parę razy na lodzie bez gumyz rewelacja. Dorotka zawsze tylko jebanie od tyłu cudowna duża dupa l, no i ta stara Bułgaria, palę jej nie dawałem ale raz ruchalem I nie żałuję, ruchać się lubi a jak masz czym to jest wniebowzięta

 
AKMS
+1

Fajna ta czarna z Hundaya. Zgrabna jak nastolatka, fajny tyleczek, super cycuszki. Byłem dzisiaj na lodzika, robi go wyśmienicie, do tego fajnie jęczy. Do tego mega sympatyczna łaska. Następnym razem porucham.

 
adadasd2131
+1

Nic ciekawego tu nie stoi. Od czasu kiedy czerwonowłosa i ta stara bułgarka zniknęły to szkoda tracić hajs.

Zaloguj / zarejestruj